شرایط سفارش کالا:
«خرید کالا از پایگاه اینترنتی سپیکام  بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد
مقدمه: کلیه کاربرانی که قصد ثبت نام و خریداری از وبسایت سپیکام  وابسته به شرکت سپیده ماهان را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را بطور کامل مطالعه کنند. ثبت نام در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول تمام شرایط است.

ماده۱:کاربران می توانند با وارد کردن اطلاعات درخواستی ثبت نام کنند و سپس محصول مورد نظرشان را انتخاب و خرید را تکمیل کنند. تبصره۱: صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست. تبصره۲: کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است. تبصره ۳: کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای بازخوانی اطلاعات اقدام کند.
ماده۲: اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی اطلاعات خرید از شرکت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین شرکت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.

ماده۳: کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به شرکت سپیده ماهان است. هر گونه استفاده از متون و اطلاعات با ذکر منبع بلامانع است.